نرم افزار ساخت ساخت GIF و انیمیشن Animated GIF Producer 5.2

 

اکثر ما در سایتهای اینترنتی با تبلیغاتهای بنری زیادی مواجه شده ایم. برخی از این بنرها که در سایزهای تقریبا ثابتی وجود دارند دارای انمیشن های گرافیکی خوبی هستند. که در نگاه اول ما را بر آن ذهنیت می برند که این بنرهای تبلیغاتی با یک نرم افزار قدرتمند گرافیکی یا ابزار فلش طراحی شده است. در حالی که همان بنرهای زیبا با نرم افزرهایی ساخته شده اند که شما می توانید با یک بار کار با آن نرم افزار به تسلط زیادی برسید. این نرم افزار دقیق و قدرتمند که در عین حال بسیار نیز ساده است را از سایت دانلود کنید. این نرم افزار ابزای است جهت ساخت انمیشن ها, دکمه ها, بنرهای تبلیغاتی و… بدون نیاز به نرم افزارهای ویدئویی و پرداز های پیچیده آنها. ساخت انیمیشن Gif بحالت تکرار چند عکس طراحی شده پشت سرهم صورت می گیرد که زمان بندی آن نیز برای تغییر هر عکس به عکس بعدی در دست شماست. شما با تغییر اندازه ئ زمان تغییر فرمها بهترین انیمیشن ها و بنرهای تبلیغاتی را بسازید.

نرم افزار ساخت ساخت GIF و انیمیشن Animated GIF Producer 5.2

نرم افزار ساخت ساخت GIF و انیمیشن Animated GIF Producer 5.2

این نرم افزار قادر است برای ورودی خود عکسها با اغلب فرمتها از جمله : ,JPG ,PNG ,BMP و خیلی از فرمتهای دیگر را قبول کند. باید دقت کنید که خروجی این نرم افزار فایلی در قالب Gif است که باید برای تست آن علاوه بر خود نرم افزار که می توانید در آن مشاهده کنید باید فایل نهایی را حتما در مرورگر باز کنید تا حالت انیمیشن آن را ببینید. اگر فایل نهایی را در نمایشگر عکس خود ویندوز مشاهده کنید آن را فقط بصورت تک عکس ثابت خواهید دید. نکته نهایی و مهم کار با نرم افزار فوق این است که شما باید سعی کنید تا بهترین ورودی را از لحاظ عکسهای ورودی به این نرم افزار بدهید تا بتوانید انیمیشن خوبی بسازید. در واقع طراحی اصلی شما در نرم افزارهای طراحی همانند فتوشاپ است که بعنوان ورودی به این نرم افزار وارد می شود. پس در طراحی اولیه دقت وسلیقه زیادی بکار ببرید.

برنامه Animated GIF Producer 5.2 یک نرم افزار قوی ولی خیلی ساده با واسط کاربری ساده تر اما محبوب برای شما طراحان گرامی از سوی سایت سی تی دانلود آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی