نرم افزار ساخت فایل فلش با تصاویر ۳D Flash Gallery 2.4.0.0

 

حتما شما هم در سایتها و یا سی دی های مختلف فایلهایی را دید که جنبه تبلیغاتی داشته و عکسهای محصولات یک شرکت را یصورت فلش با یک موسیقی دلچسب را نمایش می دهد. آیا شما هم دوست دارید عکس محصولات خود یا اصلا عکسهای شخصی خود را بصورت فلش فایل ها نمایش دهید؟کاری که در سایت سی تی دانلود انجام داده ایم آماده سازی یک نرم افزار قوی برای این کار است.

نرم افزار ساخت فایل فلش با تصاویر 3D Flash Gallery 2.4.0.0

نرم افزار ساخت فایل فلش با تصاویر ۳D Flash Gallery 2.4.0.0

۳D Flash Gallery یک برنامه است که در سه مرحله امکان ساخت گالرهای Flash با قابلیت اضافه کرئن موسیقی را داشته و می توانید صفحات تماس و ارسال ایمیل نیز برای ارتباط با کاربران خود بسازید. امکان انتخاب قالب گالری از بین ۴۰ قالب آماده زیبا و سه بعدی, پشتیبانی از قابلیت Drag & Drop, سازماندهی عکس های ارسال شده با استفاده از نام, تغییر اندازه و یا تغییر تاریخ هر عکس, امکان ویرایش بخش های مختلف گالری از جمله پس زمینه و نحوه نمایش عکس ها, تنظیم زمان تاخیر حرکت عکس, اضافه کردن آهنگ های مختلف صوتی به گالری و رابط کاربری ساده و تنظیمات سریع و آسان از ویژگی های این نرم افزار به شمار می رود. جهت اجرا این نرم افزار در ویندوز ۸ می بایست بر روی آیکون اجرای آن کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.


دانلود نرم افزار ۳D Flash Gallery 2.4.0.0 با دانلود رایگان را از سایت دانلود کرده و فایلهای فلش مختلفی با تصاویر و عکسهای شخصی خود بسازید. و ساخت فایل فلش را تجربه کنید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی