نرم افزار ساخت منوی دی وی دی Sony DVD Architect Pro 6.0.237

 

ما در زمان استفاده از DVDهایی که شامل فیلم هستند با منویی روبرو هستیم که می توانیم فیلم مورد نظر خود را از آن منوها انتخاب کنیم. سایت سی تی دانلود یک نرم افزار ویژه برای شما آماده کرده که علاوه بر اینکه دانلود رایگان است یک نرم افزار قوی هم به حساب می آید. این نرم افزار بسیار قوی, نرم افزاری مفید با قابلیتهای فراوان که امکان ساخت منوهایی زیبا از طرح های آماده را فراهم می سازد. به سادگی و با چند کلیک ساده و با انتخاب منوی مورد نظر, کاربر می تواند برای هر یک از فیلم های DVD خود زیباترین منوهای شخصی را آماده کند. وجود بیش از ۴۴ پوسته زیبا که هر یک پس زمینه و منوهای خاص خود را دارند, افزایش سرعت کاربران را در ساخت و طراحی در برخواهد داشت.

 

نرم افزار ساخت منوی دی وی دی Sony DVD Architect Pro 6.0.237

نرم افزار ساخت منوی دی وی دی Sony DVD Architect Pro 6.0.237

 

توسط Drop & Drag می توان انواع فایل های چند رسانه ای را به نرم افزار اضافه نمود و به سادگی و با بالاترین کیفیت ممکن در صوت و تصویر و سرعتی مناسب می توان تمامی اطلاعات را بر روی یک DVD ذخیره نمود. تمامی اعمالی که پس از ذخیره سازی اطلاعات انجام می شود قابل نمایش بوده و اگر در زمان طراحی اشکالی رخ داده باشد می توان پس از مشاهده پیش نمایش آن را به راحتی تغییر داد. پشتیبانی از دو فرمت PAL و NTSC, قابلیت ذخیره سازی بصورت تمام صفحه, قابلیت قرار دادن موزیک برای منوها, قابلیت انتخاب پس زمینه های دلخواه, پشتیبانی از تمامی فرمت های صوتی, ویدئویی و عکس ها, منوهای جذاب پیش فر با قابلیت تغییر در رنگ و متن و محیط کاربری جذاب و البته بسیار حرفه ای از ویژگی های این برنامه است.

دانلود نرم افزار Sony DVD Architect Pro می تواند شما را به جمله طراحان اضافه کند. این نرم افزار را از سایت دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود