نرم افزار صوتی و تصویری QuickTime Pro 7.7.5.1680.95.13

 

یکی از نیازهای خیلی از افراد که با فایلهای صوتی و تصویری کار می کنند یک نرم افزار ساده و در حین حال قوی برای ویرایش و یا برش قسمتی از فیلم یا آهنگ است. اغلب کاربران سیستم های کامپیوتری دوست دارند که زنگ موبایل خودشان را از روی آهنگهای دلخواه خود بسازند. برای این کار شما می توانید از نرم افزار QuickTime Pro استفاده کرده و ساخت زنگ موبایل را انجام دهید. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید.

نرم افزار صوتی و تصویری QuickTime Pro 7.7.5.1680.95.13

نرم افزار صوتی و تصویری QuickTime Pro 7.7.5.1680.95.13

QuickTime Pro نرم افزاری از کمپانی بزرگ Apple, که برای دو سیستم عامل Mac و Windows بر اساس سیستمهای با کیفیت, جهت ساخت و پخش فایلهای صوتی و تصویری ساخته شده است. این نرم افزار قادر است تا انواع فایلهای صوتی و تصویری را خصوصا در محیط اینترنت شناسایی نموده و اقدام به بارگذاری آنها در انواع URLهای مختلف نماید. این برنامه یکی از بزرگ ترین و معروف ترین نرم افزارها در جهت تبدیل و تولید انواع قالب های صوتی و تصویری به یکدیگر است و بوسیله آن می توان قسمت های مورد پسند را ویرایش و و از قسمت کلی جدا نمود. همچنین تمامی فرمت ها FLC, 3GP, MP3, MIDI, MPEG4, AVI و… را پشتیبانی کرده و دارای ابزراهای بسیار ساده و کارآمد می باشد. لازم به ذکر است این نرم افزار قادر به بارگذاری فایل های GIF, JPG, BMP و PNG نیز می باشد.

نرم افزار QuickTime Pro 7.7.5.1680.95.13 یک نرم افزار صوتی به حساب می آید که شما می توانید از آن بیشترین استفاده را بکنید. این نرم افزار با آخرین ورژن خود در سایت سی تی دانلود قرار داده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی