نرم افزار طراحی مدار الکترونیکی Eagle Professional 6.4.0

 

اگر به یک برنامه و نرم افزار قوی در دو حالت اتوماتیک و دستی نیاز دارید تا بتوانید بوسیله آن مدارات الکترونیکی خود را با آن طراحی کنید می توانید با دانلود نرم افزار Eagle Professional  را از سایت دانلود کنید.

نرم افزار طراحی مدار الکترونیکی Eagle Professional 6.4.0

نرم افزار طراحی مدار الکترونیکی Eagle Professional 6.4.0

این نرم افزار ابزاری کامل و کاربردی جهت طراحی و پیاده سازی مدارات الکترونیکی که هر آنچه برای طراحی یک مدار نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد تا با بکارگیری دانش و خلاقیت خود یک طرح کامل را آماده پیاده سازی کنید. با استفاده از این برنامه می توانید تجربه خود را افزایش داده و درصد خطا را در هنگام پیاده سازی مدار اصلی به حداقل برسانید. همچنین یکی از عوامل محبوبیت این نرم افزار را می توان کتابخانه کامل گنجانده شده در آن دانست. که هر آنچه که به آن نیاز پیدا می کنید در آن جمع آوری شده و به راحتی می توانید در مدل خود از آن استفاده کنید. برای پیدن قطعات در مدار نیز دو روش اتوماتیک و دستی در اختیار شما قرار دارد. که به انتخاب خود می توانید از آنها استفاده کنید. به حداقل رساندن امکان اشتباه در مدار اصلی, امکان مسیرکشی اتوماتیک و دستی و امکان طراحی سه بعدی مدار الکترونیکی از ویژگیهای این برنامه به شمار می آید.


نرم افزار Eagle Professional 6.4.0 آخرین نسخه از این نرم افزار قدرتمند می باشد که بعد از تست در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. امیدوایم از آن نهایت استفاده را  ببرید.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی