نرم افزار فایل های فلش Sothink SWF Decompiler 7.4.5278

 

بعد از مدتی که سایت با نرم افزارهای خوب و جدید آپدیت نمی شد امروز برای شما یک نرم افزار قوی قرار دادیم تا بوسیله آن بتوانید امورات زیادی را انجام دهید. نرم افزار یکه با دانلود رایگان در سایت سی تی دانلود قرار داده شده نرم افزاری توانا برای باز نمودن فایل های فلش در قالب SWF و EXE به صورت Slideهای مجزا که با توجه به محیط ویژه و حرفه ای, جایگاه درخشانی را در بین کاربران و دیگر برنامه های همکار دارد. این نرم افزار بعد از بارگذاری فایل های فلش و همچنین فایل های اجرایی اقدام به استخراج جزئیات سازنده فایل ها می نماید.

 

نرم افزار فایل های فلش Sothink SWF Decompiler 7.4.5278

نرم افزار فایل های فلش Sothink SWF Decompiler 7.4.5278

 

همچنین قادر است فونت ها, متون مختلف, دکمه های به کار رفته, قالب ها و فرم های بکار بسته شده و… را از درون هسته این فایل های اجرایی بیرون کشیده و بصورت کامل و مرتب شده در اختیار کاربران قرار دهد. توسط این نرم افزار می توانید فایل فلش مورد نظر را باز کرده و پس از انتخاب قسمت دلخواه, آن را بر روی هارد بصورت یک فایل مستقل با پسوند مربوط به همان فایل ذخیره کنید.


شما بوسیله نرم افزار Sothink SWF Decompiler قادر خواهید بود امورات بالا را به راحتی انجام دهید. پیشنهاد می کنیم نرم افزار را از سایت دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود