نرم افزار فشرده سازی فایل و پوشه PeaZip 5.1.1

نرم افزار فشرده سازی فایل و پوشه PeaZip 5.1.1

برای انتقال فایلها توسط فلش ها باید نرم افزارها را درون یک پوشه قرار داده و حجم آنها را کم کنیم. سایت سی تی دانلود برای شما یک نرم افزار فشرده سازی معرفی خواهد کرد که شما بتوانید بوسیله آن حتی فایلهای شخصی خود مانند فیلمها, عکسها و سایر اطلاعات خودرا با آن فشرده کرده و درون دی وی دی یا سی دی یا فلش قرار دهید و از آنها بعنوان پشتیبان نگه داری کنید.

نرم افزار فشرده سازی فایل و پوشه PeaZip 5.1.1

نرم افزار فشرده سازی یکی از نرم افزارهایی است که در این عصر از نرم افزارهای ضروری است. شما بوسیله این نرم افزار میتوانید یکی از نیازهای عمومی و روزانه خود را برآورده کنید.

ابزاری قدرتمند و نرم افزاری قوی برای فشرده سازی فایل ها و پوشه ها که میتوان آن را یکی از کامل ترین برنامه ها جهت باز کردن اکثر فایل های فشرده دانست. این نرم افزار از اکثر فایل های فشرده پشتیبانی کرده و قادر به باز کردن و استخراج فایل های فشرده در فرمت هایی نظیر ZIP ,7z BZip2, RAR, ISO, JAR و غیره می باشد. امکان Encrypt کردن فایل ها برای افزایش امنیت, ساخت فایل های فشرده خود اجرا با پسوند EXE, اضافه کردن گزینه های فشرده سازی و باز کردن فایل های فشرده با کلیک راست ماوس, قابلیت باز کردن و استخراج فایل ها از فرمت فشرده مایکروسافت MSI, امکان تنظیم میزان فشرده سازی و قابلیت تقسیم فایل فشرده جهت رایت بر روی انواع حافظه ها از ویژگیهای این نرم افزار است که میتوانید از سایت دانلود کرده و نهایت استفاده را از آن ببرید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود ـ ۳۲ بیتی

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود ـ ۶۴ بیتی