نرم افزار قدرتمند ساخت نمودار آماری Sigmaplot 12.5.0.38

 

آیا شما از افرادی هستید که برای مدیران خود گزارش تهیه می کنند؟ آیا برای خودتان گزارش های آماری تهیه می کنید؟ آیا این گزارشات را بصورت نموداری می خواهید؟ آیا با نرم افزارهای ریاضی کار می کنید؟ ما امروز در سایت  سی تی دانلود یک نرم افزار برای شما آکاده کردیم که هم مشکلات آماری شما به لحاظ نموداری را رفع می کند و هم برای شما امکان ارتباز بین نرم افزارهای ریاضی را هم می دهد. دانلود نرم افزار فوق را بعد از مطالعه مطالب و توضیحات آن انجام دهید.

نرم افزار قدرتمند ساخت نمودار آماری Sigmaplot 12.5.0.38

نرم افزار قدرتمند ساخت نمودار آماری Sigmaplot 12.5.0.38

این نرم افزار ابزاری حرفه ای برای رسم نمودار و بررسی داده ها که در مقایسه با برنامه های مشابه دارای ابزارهای بیشتری است. با استفاده از این برنامه می توانید جزییات هر نمودار را کنترل کرده و تغییرات مورد نظر خود را در آنها ایجاد کنید. به این صورت نمودارهای شما به صورتی حرفه ای و تکنیکی نمایش داده خواهند شد. این برنامه مجهز به ابزارهای پیشرفته ای برای انجام محاسبات ریاضی روی داده ها بوده و به این ترتیب باعث می شود تا حد امکان اشتباهات آماری نداشته باشید.با این نرم افزار قوی امکان ارتباط بین نرم افزارهای مشابه وجود دارد. به عنوان مثال می توانید داده های خود را به صورت مستقیم از نرم افزار Excel به محیط این نرم افزار یا بالعکس ارسال کنید. همچنین می توانید فرمت فیایل خروجی خود را از حالت پیش فرض که EMF می باشد به صورت دیگری تغییر دهید.
از ویژگیهای مهم این نرم افزار قدرتمند می توان به موارد زیر اشاره کرد.
افزایش بازده کار با کنترل به صورت خودکار.
ایجاد سریع نمودارهای دقیق.
رسم سریع داده های شما با استفاده از قالب های نموداری آماده.
بیش از ۱۰۰ توع جلوه دو بعدی و سه بعدی.
تجسم ساده داده ها.
استفاده از ابزار تحلیل داده ها برای انجام محاسبات لازم.
سفارشی کردن تمامی نمودارها و نقشه ها.
دانلود رایگان.
عدم نیاز به فایل کرک.
امکان نصب بر روی انواع ویندوز با نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی.
ساده بودن در استفاده و کار با آن.


نرم افزار Sigmaplot 12.5.0.38 یکی از نرم افزارهایی هست که به لحاظ آماری مورد استفاده شما عزیزان قرا خواهد گرفت و خیلی از امور را برای شما ساده تر و گوباتر خواهد کرد. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید.

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی