نرم افزار قفل گذاری Folder Protect 1.9.6

 

مخفی نگه داشتن فایلها یا پوشه های شخصی در کامپیوتر و یا لبتاپ یکی امر جداناپذیر در دنیای استفاده از کامپیوتر شخصی است. برخی کاربران با مخفی کردن فایلهای خود از آنها در برابر دسترسی سایر افراد محافظت میکنند که این امر شاید باعث فراموشی محل فایل شود. اما وجود یک نرم افزار ساده و قوی برای مخفی کردن فیال, پوشه و کل درایو با مدیریت قوی و پسودگذاری می تواند خیلی به کمک شما بیاید. ما برای شما امکان دانلود نرم افزار Folder Protect را فراهم کرده ایم که میتوانید بعد از مطالعه توضیحات پایین این نرم افزار را از سایت دانلود کنید.

نرم افزار قفل گذاری Folder Protect 1.9.6

نرم افزار قفل گذاری Folder Protect 1.9.6

ابزاری جهت حفاظت از اطلاعات محرمانه, فایلهای شخصی, درایوها و همچنین برنامه های نصب شده که با استفاده از آن می توانید از پاک کردن اطلاعات خود و همچنین اجازه نوشتن و دستیابی افراد به اطلاعات محرمانه خود جلوگیری نمایید. با رمزگذاری بر روی فولدرها و اطلاعات خود می توانید دسترسی دیگران به داده ها را محدود کرده و با حذف نرم افزار اطلاعات شما همچنان محفوظ می ماند و فقط شما می توانید به اطلاعات دسترسی پیدا کنید. این برنامه با در اختیاز قرار دادن گزینه های متعدد به شما کمک می کند که سطح حفاظت مورد نظر خود را تعیین نمایید. سرعت بسیار بالا در قفل گذاری فایلها, محافظت از تعداد نامحدود فایل ها, محافظت از فایل ها, فولدرها و درایوها بوسیله پسوردگذاری بر روی آنهاع مخفی سازی فایل ها, پوشه ها, درایوها, و امکان درجه بندی های مختلف امنیتی و تعریف سطح امنیت از ویژگیهای این برنامه می باشد.

دانلود نرم افزار فوق همراه با فایل کرک و فیلم آموزشی می باشد. خواهشمندیم برای نصب و کرک بهتر ابتدا به فیلم آموزشی به دقت نگاه کرده و سپس اقدام به نصب و کرک کنید.


نرم افزار امنیتی Folder Protect 1.9.6 یک نرم افزار بسیار ساده و خیلی قوی در زمینه محافظت از فایل ها, فولدرها و درایوها میباشد که در سایت سی تی دانلود قرار داده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی بهمراه فایل کرک و فیلم آموزش نصب