نرم افزار مدیریت دانلود HiDownload Platinum 8.21

 

نرم افزار جدید که با ورژن بالاتر برای شما در نشر گرفتیم نرم افزار مدیریت دانلود با نام HiDownload Platinum است که خیلی هم قدرتمند و با امکانات بالایی در بین کاربران اینترنت طرفدار دارد. ما برای دانلود از سایتهای مختلفی به یک نرم افزار قدرتمند نیاز داریم تا ضمن مدیریت دانلود در زمانهای دلخواه آنها را هم از دست ندهیم. این نرم افزار طوی طراحی شده که ما می توانیم با دریافت لینک دانلود از سایتهای مختلف از جمله سایت دانلود فیلم, دانلود نرم افزار و خیلی از سایتهای دیگر, درخواست های خود را لیست کرده و آنها را در زمان تعیین شده بصورت تکی یا دسته ای و یا کلی دانلود کنیم.

نرم افزار مدیریت دانلود HiDownload Platinum 8.21

نرم افزار مدیریت دانلود HiDownload Platinum 8.21

اصلی ترین ویژگی نرم افزار مدیریت دانلود HiDownload Platinum در این است که وقتی به هر دلیلی ارتباط ما با اینترنت قطع شود مقدار دانلود انجام شده تا ارتباط بعدی حفظ میشود و در زمان ارتباط مجدد با اینترنت مابقی دانلود صورت می گیرد.
این نرم افزار می تواند برای کاربرانی مفید باشد که اینترنت محدود دارند و چون معمولا این نوع اکانتها بصورت شبانه رایگان است, میتوانند دانلودهای خود را لیست کرده و با مدیریت خوب این برنامه شروع و پایان دانلود را تعیین کنند که خود نرم افزار در ساعت تعیین شده شروع بع دانلود کند و اگر تا زمان پایان ساعت نامحدودی دانلود یا دانلود ناتمام مانده, دانلود را قطع و ادامه دانلود را برای روز به نگه دارند. که روز بعد دانلود یا دانلودها از ادامه شروع خواهند شد. یکی از دیگر ویژگیهای خوب این نرم افزار در این است که بعد از شروع اولین دانلود در مسیر پوشه Download یک مکان با تفکیک دسته بندی برای خود می سازد تا دانلودها بر اساس نوع دانلود در پوشه های خود قرار گیرند. بطور مثال فیلم ها در پوشه Video, موسیقی ها در پوشه Music, برنامه ها در پوشه Programs, فایلهای زیپ و فشرده در پوشه Compressed و اسناد و فایلهای PDF در پوشه  Documents قرار می گیرند.


نرم افزار مدیریت دانلود HiDownload Platinum 8.21 با ورژن جدید را از سایت دانلود کنید و از آن لذت ببرید تا دانلودهای شما از دست نرود.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی