نرم افزار مدیریت شبکه Cisco Network Magic Pro 5.5.9195.0

 

کار در شبکه برای کاربران یک محدودیت به حساب می آید. در صورتی که اصلا چنین نیست و اگر ما یک نرم افزار قوی در شبکه داشته باشیم می توانیم نهایت استفاده از شبکه, هر چند کوک را داشته باشیم. به همین منظور در سایت سی تی دانلود یک نرم افزار با دانلود رایگان برای شما آماده کرده ایم تا نهایت لذت و کاربری را از شبکه داشته باشید.
این برنامه می تواند کنترل و مدیریت یک شبکه بی سیم کوچک را بر عهده گرفته و به کاربران کمک می کند تا بوسیله ابزارهای موجود از گزینه ها ئ تنظیمات گسترده و پیچیده اتصالات شبکه های بی سیم رهایی یافته و به راحتی نیازهای مربوط به شبکه خود را برطرف کنند.

نرم افزار مدیریت شبکه Cisco Network Magic Pro 5.5.9195.0

نرم افزار مدیریت شبکه Cisco Network Magic Pro 5.5.9195.0

از وظایفی که این برنامه بر عهده می گیرد می توان به پیکربندی شبکه و ساخت اتصال ها, حل مشکلات مربوط به اشتراک گذاری فایل و برقراری امنیت داخل شبکه اشاره نمود. قابلیت کنترل و نظارت بر اینترنت و استفاده کاربران در شبکه, به اشتراک گذاری دستگاه پاپگر و امکان استفاده تمامی کاربران از آن, ابزار تست سرعت اینترنت و بهینه سازی ارتباطات اینترنتی, شبیه سازی شبکه بصورت درختی و ارئه یک نقشه در نمای کلی از تمامی سیستم های موجود در شبکه رفع مشکلات مربوط به اتصال ها و عیب یابی در صورت بروز اختلال در شبکه, به اشتراک گذاری فایل ها و اعمال تنظیمات مربوطه به صورت خودکار, توانایی قراردادن ویژگی دسترسی به فایل ها بصورت Remote, قابلیت ارائه گزارش روزانه, اخطار به کاربر در صورت بروز مشکل و قابل نصب بر روی همه ویندوزها از ویژگیهای این برنامه می باشد.


دانلود نرم افزار Cisco Network Magic Pro را از سایت دانلود کرده و از آن در شبکه های خود استفاده کنید تا مشکل به اشتراک گذاری فایل یا اشتراک گذاری دستگاه پرینتر به صفر برسد و بتوانید معنی واقعی شبکه را لمس کنید

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی