نرم افزار مدیریت فایروال Windows Firewall Control 4.0.8.6

 

نرم افزار جدید با نسخه بالا و در واقع با آخرین ورژنی که امروز قصد داریم در سایت  سی تی دانلود برای شما معرفی کنیم یک نرم افزار کوچک و بسیار خوب که تقریبا از نامش پیداست که برای کنترل فایروال های ویندوز بکار می رود و کاربران ویندوز می توانند از آن به عنوان کنترل کننده تمامی برنامه ها در مقابل اتصال ناخواسته به اینترنت و آپدیتها استفاده کنند. دانلود نرم افزار فوق مزیتهایی بسیاری دارد.

نرم افزار مدیریت فایروال Windows Firewall Control 4.0.8.6

نرم افزار مدیریت فایروال Windows Firewall Control 4.0.8.6

در واقع میشود به این حالت توضیح داد که شرکت Microsoft بعد از ارئه ویندوز XP یک فایروال بسیار قوی بصورت پیش فرض مخصوص خود سیستم عامل در ویندوز قرار می دهد که متاسفانه از واسط ماربری ساده بهره مند نیست. یعنی برای کاربران از لحاظ کارآیی بسیار سنگین است و کاربران نمی توانند برای ایجاد ارتباز با برنامه و ارائه قوانین خاث به برنامه ها از این فایروال بهره ببرند. این نرم افزار ابزاری مفید بوده که عملکرده فایروال سیستم را گسترش می دهد و دسترسی سریع به گزینه های پراستفاده فایروال ویندوز را در سربرگ های مرتبط فراهم می کند. این برنامه بعد از اجرا در Taskbar ویندوز قرار گرفته و به کاربران امکان استفاده راحتتر از فایروال ویندوز را می دهد.
دسترسی سریع و مستقیم به ویرایش فایروال ویندوز از رابط برنامه.
اجازه یا مسدود کردن دسترسی یک برنامه به اینترنت تنها با یک کلیک.
پشتیبانی کامل برای اجرای وظایف از حساب کاربر استاندارد.
امکان بازیابی تنظیمات قبلی.
امکان Block کردن نرم افزارها از دسترسی به شبکه.
از ویژگیهای خوب و منحصربفرد این نرم افزار کوچک اما قوی میباشد.

نرم افزار Windows Firewall Control 4.0.8.6 برنامه که وجود آن باعث خیلی از امور میباشد. مثلا برخی از نرم افزرها یا آنتی ویروسها برای کرک شدن توصیه می کنند که ارتباز خود با اینترنت و همچنین فایروال را قطع کنید تا بتوانیم کرک کنیم. در این حالت این نرم افزار به کمک شما می آید تا بتوانید ارتباط نرم افزار جدید که می خواهید کرک کنید را با اینترنت قطع کنید. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی همراه با فایل کرک و فیلم آموزش کرک