نرم افزار مشاهده خبرنامه و مطالب سایتها  FeedReader 3.14

 

ما در سایت سی تی دانلود یک نرم افزار برای شما در نظر گرفتیم چون می دانیم شما هم از طرفداران اینترنت و به روز شدن سایتهای مورد علاقه خود هستید. یکی از امکاناتی که در سایتهای اینترنتی دیده می شود امکان اشتراک Feed و اشتراک در خبرنامه آن سایت بوده که توسط آن می توانید از جدیدترین مطالب باخبر شوید. این برنامه قدرتمند برای خواندن Feed و RSS های سایت ها و وبلاگ ها استفاده شده و توسط آن بدون نیاز به مراجعه به آن سایت ها می توانید از به روز شدن سایت هایی که شما لینک Feed آنها را در نرم افزار قرار داده اید مطلع شوید. این نرم افزار بصورت دانلود رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

نرم افزار مشاهده خبرنامه و مطالب سایتها  FeedReader 3.14

نرم افزار مشاهده خبرنامه و مطالب سایتها FeedReader 3.14

پشتیبانی از تمامی یونیکدها, نمایش مطالب بصورت کامل, گروه بندی Feed ها برای دسترسی سریع تر و آسان تر, پردازش بهتر در صورت زیاد شدن Feed ها و امکان تغییر نوع نمایش با یک کلیک از ویژگیهای این نرم افزار قوی می باشد. می تواندی نرم افزار را از سایت دانلود کنید.


نرم افزار FeedReader 3.14 می تواندبه شما کمک کند تا برای مرور و دیدن تغییرات سایتهای مورد علاقه خود مجبور نباشید هر روز به آن سایتها سر بزنید, بلکه با دانلود نرم افزار فوق و نصب آن می توانید تمامی تغییرات و به روزرسانی های لیست سایتهای خود را ببینید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی