نرم افزار مشاهده کره زمین بصورت سه بعدی Nasa World Wind 1.4.0

 

امروز در سایت سی تی دانلود یک نرم افزر قوی و کاربردی خوب برای شما آماده کردیم تا بتوانید به خیلی از تخیلات خود برسید. این نرم افزار یکی از ابزارهای سه بعدی ارائه شده توسط NASA که شبیه ساز کره زمین به شمار می اید. این محیط که در واقع همچون محیط های ماهواره ای طراحی گردیده به نمایش زمین از فضای اطراف می پردازد و می توان کره زمین را به راحتی و تنها با یک کلیک مشاهده و بازبینی ۳۶۰ درزجه نمود.

نرم افزار مشاهده کره زمین بصورت سه بعدی Nasa World Wind 1.4.0

شبیه سازی ماهواره Leveraging Land sat و داده هایی که Mission Shuttle Radar Topography می فرستذ, این امکان را به شما می دهد که تصویری زیبا و سه بعدی از عوارض زمین داشته باشید. تا جد چشم گیری می توان عملیات بزرگنمایی روی این کره را بصورت Offline انجام داد. همچنین با اتصال به شبکه جهانی اینترنت می توان با وضوح بیشتری این عملیات را دنبال نمود. این برنامه دارای قطب نمای سه بعدی بوده و به راحتی می توان ساعات جای جای این کره را بر حسب نصف النهار مشخص نمود و در هنگام Online بودن قادر است تا وضغیت جوی را نیز برای کاربران نمایش دهد. همچنین پرچم های کشورها و خاک های گوناگون را می توان در مناطق خاص خود مشاهده کرده و طول و عرض جغرافیایی بصورت فرضی در این نرم افزار تعیین می گردد.

نرم افزار فوق با قابلیت نصب بر روی انواع ویندوز با نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی و دانلود رایگان آماده است تا شما بتوانید با دید جدید به جهان خود بنگرید. نرم افزار Nasa World Wind را از سایت دانلود کنید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود