نرم افزار نت نویسی Avid Sibelius 7.1.3.77

 

امروزه آهنگسازان و موسیقی دانان بوسیله نرم افزارهای پیشرفته در بسیاری از امور مربوط به آهنگسازی نیازهای مختلف خود را برطرف می سازند. از جمله می توان به برنامه های میکس, ساخت, ویرایش و نت نویسی آهنگها اشاره نمود. اگر شما هم از آنسری از آهنگسازان هستید که بوسیله پارتیتور نویسی و نت نویسی اقدام به آهنگسازی میکنید باید با نرم افزارهای نت نویسی آشنا باشید. تفاوت این نرم افزار با سایر نرم افزارهای نت نویسی در این است که شما می توانید بعد از نت نویسی آنرا با سازهای اصلی و با صداهای بسیار زیبا بشنوید. و همچنین می توانید فایل صوتی را به نت و یا نت اسکن شده را به نت و فایل صوتی تبدیل کنید. برای آشنایی بهتر با این برنامه و قبل از دانلود نرم افزار می توانید آن را از سایت دانلود کرده و توضیحات زیر را هم دقیق مطالعه کنید.

نرم افزار نت نویسی Avid Sibelius 7.1.3.77

نرم افزار نت نویسی Avid Sibelius 7.1.3.77

این برنامه یکی از قوی ترین ابزارهای نت نویسی بوده که آهنگسازان می توانند از ابزارهای موجود در آن برای نت نویسی استفاده نمایند. کاربر می تواند پس از نت نویسی اقدام به تبدیل نت ها نموده و با کمک پلاگین های قدرتمند نرم افزار می توان این صداسازی را با شبیه سازی سازهای مختلف به انجام رسانید. PhotoScore به صورت یک OCR هوشمند عمل نموده و می توان نتهای موجود بر روی کاغذ را به کمک اسکنر در نرم افزار وارد و تبدیل به فرمت MIDI نمود. همچنین ابزار AudioScore نیز همانند ابزار PhotoScore می تواند فایل صوتی ضبط شده از آهنگها را به نت تبدیل کند.

نرم افزار نت نویسی Avid Sibelius 7.1.3.77 نرم افزار بسیار قوی در زمینه نت نویسی و تبدیل نت به فایل صوتی و یا فایل صوتی به نت میباشد که در سایت سی تی دانلود قرار داده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی