نرم افزار پشتیبان گیری آندروید Titanium Backup Pro 6.0.3.1

 

امروز قصد داریم در سایت مردمی سی تی دانلود نرم افزاری برای دارندگان گوشیهای آندروید قرار دهیم. همانطور که بخوبی می دانید نرم افزارها یا برنامه های آندروید با پسوند Apk میباشند. این نرم افزار نرم افزار پشتیبان گیر تیتانیوم یا Titanium Backup Pro, برای گوشیهای آندروید میباشد که همانگونه که از اسمش پیداشت نرم افزاریست برای پشتیبان گیری از اطلاعات و برنامه ای داخل گوشی آندروید شما. با این نرم افزار شما می توانید علاوه بر پشتیبان گیری دقیق برنامه های خود در روی گوشی را مسدود کرده تا از هرگونه آسیب احتمالی بدور باشند. این برنامه قابلیت پشتیبان گیری دسته ای از تعدادی برنامه مشخص شده را دارد. جالب اینجاست نرم افزار پشتیبان گیری فوق نیازی به بستن برنامه در حال اجرا ندارد و در حالی که برنامه در حال اجرا هست می تواند از آن برنامه پشتیبان بگیرد.

نرم افزار پشتیبان گیری آندروید Titanium Backup Pro 6.0.3.1

نرم افزار پشتیبان گیری آندروید Titanium Backup Pro 6.0.3

همانگونه که بخوبی می دانید هر نرم افزار پشتیبان گیر توانایی بازیابی پشتیبان گرفته شده در زمان دلخواه را دارد. اگر شما روزی گوشی خود را ریست کردید و یا اطلاعات و نرم افزارهای گوشی شما به هر دلیلی از بین رفتن تنها با یک اشاره پشتیبان موجو قابل بازیابی است. این نرم افزار بک آپ گیری قوی همچنین قادر است نرم افزارهایی که روی کارت SD ذخیره شده اند را پشتیبانی کند و از نرم افزارهای روی کارت SD هم پشتیبان بگیرد و هم در زمان دلخواه شما آن را بازیابی کند. یکی از نکات افراد حرفه ای درباره نرم افزارهای نصب شده, چه در گوشی و چه در کامپیوتر این است که اگر از هر اطلاعاتی ۳تا بک آپ یا پشتیبان ندارید مثل این است که آن برنامه یا نرم افزار را ندارید.
از ویژگیهای نرم افزار Titanium Backup Pro  :
بدون محدودیت زمانی در استفاده بعد از نصب.
لیستکردن سریع برنامه های روی گوشی (۳۰۰ برنامه در یک ثانیه).
امکان مرتب سازی بر اساس نا, تاریخ, حجم و موارد دیگر برای پشتیبان گیری دقیق.
فیلتر کردن نرم افزار بر اساس حجم, نوع, برچسب و… برای تاثیر بهتر در عملیات دسته ای.
تهیه پشتیبان دقیق به علاوه بازیابی با تنظیمات شما.
تهیه پشتیبان و بازیابی نرم افزارهای که روی SD هستند.

نرم افزار پشتیبان گیر یا نرم افزار بک آپ گیری Titanium Backup Pro 6.0.3.1 یک نیاز اساسی برای دارندگان گوشیهای هوشمند با سیستم عامل آندروید است. شما می توانید نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی