نرم افزار کاربردی EMCO Unlock IT 3.0.4.3017

شاید برای شما هم پیش آمده است که در برخی مواقع در هنگام کپی, تغییر نام یا تغییر در یک فایل امکان دارد شما با پیامی مبنی بر عدم دسترسی و امکان تغییر فایل از طرف ویندوز مواجه شوید. که اقلب اوغات این پیامها باعث عصبانیت هم می شود. این قبیل از اشکالات معمولا در هنگام باز بودن آن فایل یا برنامه روی می دهد. اما در برخی موارد ممکن است که شما ندانید فایل مورد نظر شما توسط چه برنامه یا سرویس در حال استفاده است. و شما در این مواقع می توانید از نرم افزار EMCO Unlock IT  استفاده کرده و قادر به اعمال تغییر در فایل مورد نظر خود شوید. می توانید نرم افزار فوق را از سایت دانلود کرده و از آن استفاده کنید. کار با این نرم افزار بسیار ساده می باشد.

نرم افزار کاربردی EMCO Unlock IT 3.0.4.3017

نرم افزار کاربردی EMCO Unlock IT 3.0.4.3017

در حقیقت این نرم افزار با پیدا کردن پردازش های وابسته به یک فایل آنها را از بین برده تا کاربر بتواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن فایل اعمال کند. این برنامه به Windows Explorer اضافه شده و از طریق Context Menu قابل دسترسی می باشد.

نرم افزار EMCO Unlock IT 3.0.4.3017 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی