نرم افزار کار و ویرایش فایلهای PDF با نام Nitro Pro 9.0.4.5

 

نرم افزاری برای استفاده شما موجود می باشد که انتظار داریم ابتدا امکانات و ویژگیهای آنرا مطالعه سپس آنرا از سایت دانلود کنید. این برنامه با داشتن حجم بسیار پایین تر از برنامه Adobe Acrobat Professeional قابلیت های ویرایشی پیشرفته ای را در اختیار کاربران قرار می دهد که جهت ویرایش فایل های PDF و تغییر در این گونه فایل هابکار می روند. همچنین از توانایی بالایی جهت امنیت فایل های PDF برخوردار است که از آنها می توان به امکان رمزگذاری بر روی فایل های تولید شده و امکان کدگذاری ۱۲۸ بیتی کلیدی و با قابلیت Watermarking آن, جهت حفظ Copyright اسناد PDF  اشاره نمود. این نرم افزار با گردآئری دو قابلیت مختلف تولیدی و ویرایشی, یکی از بهترین نرم افزارهای کار با فایل های PDF به شمار می رود.

 

نرم افزار کار و ویرایش فایلهای PDF با نام Nitro Pro 9.0.4.5

نرم افزار کار و ویرایش فایلهای PDF با نام Nitro Pro 9.0.4.5

 

ویرایش های تصویری و متنی محتویات فایل های PDF, استخراج متن و تصاویر درون فایل های PDF, ساخت فرم در فایل های PDF برای وارد نمودن اطلاعات توسط کاربر, ضمیمه نمودن فایل های صوتی به PDF, چاپ با کیفیت و حرفه ای فایل ها, محافظت از فایل های PDF و ایجاد محدودیت در برابر خواندن, ویرایش, استخراج محتویات و چاپ, پشتیبانی از زبان فارسی در ساخت فایل های PDF از طریق نرم افزار Word, تبدیل فایل های  PDF به فایل های Word, Open Office و WordPerfect برای استفاده دوباره و ایجاد و ساخت فایل های PDF از بیش از ۳۰۰ توع فایل با فرمت دیگر از قابلیت های این نرم افزار قوی می باشد.


نرم افزار فوق تمامی محدودیت های موجود برای کار با فایل های PDF را از بین میبرد. و این قابلیت ها باعث شده که ما آن را برای دانلود رایگان شما عزیزان در سایت سی تی دانلود قرار دهیم.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود ۳۲ بیتی

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود فیلم آموزشی و کرک ۳۲ بیتی

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود ۶۴ بیتی

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود فیلم آموزشی و کرک ۶۴ بیتی