نرم افزار کتاب الکترونیکی STDU Viewer 1.6.300

 

امروزه با فراگیر شدن استفاده از کامپیوتر و عرضه انواع تبلت و گوشهای هوشمند, استفاده از کتاب های الکترونیکی بسیار رواج یافته است. در کنار ده ها مزیت استفاده از کتاب های الکترونیکی مهم ترین ویژگی آن عدم آسیب رسانی به طبیعت و صرفه جویی در استفاده از منابع طبیعی ایت که برای ساختن کتاب ها و مجلات کاغذی استفاده می شود. در این شرایط کتاب های الکترونیکی نیز در فرمت های مختلفی ساخته و عرضه می شوند که برای مشاهده آنها شما نیاز به نصب بودن برنامه مربوطه خواهید داشت.

 

نرم افزار کتاب الکترونیکی STDU Viewer 1.6.300

نرم افزار کتاب الکترونیکی STDU Viewer 1.6.300

 

ما در سایت سی تی دانلود یک نرم افزار با دانلود رایگان در اختیار شما قرار دادیم. یکی از فرمت های جدیدی که نسبت به PDF از حجم کمتری برخوردار است DjVu بوده که نقل و انتقال فایل ها را آسان تر می نماید. این برنامه یکی از برترین نرم ازفارها در زمینه مشاهده و باز نمودن فرمت DjVu می باشد. اگر در هنگام مطالعه یک کتاب نرم افزار بسته شود برنامه با به خاطر سپردن آن محل در باز نمودن دوباره کتاب شما را دقیقاً به همان مکان باز می گرداند. قابلیت Booknark نمودن, حافظه هوشمند, امکان زوم کردن بالا و پشتیبانی از پسوندهای TXT, TIFF, PDF و DjVu از قابلیت های مهم این نرم افزار می باشد.


نرم افزار جدید STDU Viewer 1.6.300 قابلیت نصب بر روی انواع ویندوزهای موجود و مورد استفاده را دارد که می توانید این نرم افزار قوی را از سایت دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود