نرم افزار کپی از دیسکها و هاردهای خراب AnyReader 3.13.1084

 

امروز آمدیم تا در سایت  سی تی دانلود یک نرم افزار مهم و مورد نیاز شما کاربران را قرار دهیم تا از آن نهایت استفاده را ببرید. همانطور که می دانیم و با ظهور دیسکهای نوری از جمله Cd و امروزه دیسکهای Blu-ray, مشکلاتی از قبیل نگه داری از آنها نیز مطرح شد, چرا که سطح خارجی این دیسکها به اسانی اثر انگشت را جذب کرده و با کوچکترین برخورد به جسم تیز خطهای متعددی بر روی آن ایجاد می شود.

نرم افزار کپی از دیسکها و هاردهای خراب AnyReader 3.13.1084

نرم افزار کپی از دیسکها و هاردهای خراب AnyReader 3.13.1084

همانطور که می دانید هرچه اطلاعات درون دیسک افزایش یابد قطر لایه محافظ آن نیز نازک تر شده و زودتر آسیب می بیند. در این مواقع کار DVD ROM مشکا شده و در صورت وجود خط و خش های زیاد قادر به خواندن دیسک شما نمی باشد. این برنامه ابزاری مفید جهت انتقال فایل ها از دیسک های خش دار و هارد دیسک های معیوب به حافظه های دیگر می باشد. هنگامی که کامپیوتر شما به صورت عادی قادر به کپی کردن فایل از دیسک خرابی نیست, عملیات انتقال Cansel شده و تا جائیکه فایل ها کپی شده بود نیز پاک می شود. اما این برنامه تا آخرین لحظه کپی کردن اطلاعات را ادامه می دهد.

قابلیت ادامه دادن دانلود از کامپیوتر Remote شده در صورت از بین رفتن اتصال در حال کپی.
خواندن اطلاعات تا جایی که امکان پذیر باشد.
پشتیبانی از فایل های حجیم.
امکان خواندن اطلاعات از دیسکهایی با مشکلات فیزیکی.
رابط کاربری آسان.
دانلود رایگان نرم افزار فوق.
توانایی نصب در ویدوزهای مختلف ازجمله ویندوز ۲۰۰۰, ویندوز ۷, ویندوز ویستا و ویندوز ۸ با نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی.
از ویژگیهای این نرم افزار ویژه و منحصربفرد می باشد.
شما با استفاده از نرم افزار AnyReader 3.13.1084 می توانید به خیل عظیمی از مشکلات کپی اطلاعات از دیسک ها که همیشه با آنها گریبان بودید پایان دهید. نرم افزار قوی AnyReader  را از سایت دانلود کنید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی