نسخه جدید نرم افزار بارکد ساز قوی KazQR Professional 2.04

 

امروزه با داشتن گوشیهای هوشمند قادر هستید کارهای بزرگی انجام دهید که یکی از این کارها خواندن بارکد است. آیا دوست ندارید شما هم برای خود یک بارکد حاوی اطلاعات مهم تان را داشته باشید؟ ما امروز در سایت سی تی دانلود یک نرم افزاز آماده کردیم که امکان تولید بارکد را برای شما می دهد. دانلود نرم افزار فوق برای شما پیشنهاد می شود.

نسخه جدید نرم افزار بارکد ساز قوی KazQR Professional 2.04

نسخه جدید نرم افزار بارکد ساز قوی KazQR Professional 2.04

نرم افزار قوی که بارکدها را بصورت دو بعدی تولید می کند. کد QR که مخفف عبارت Quick Response Code است, نوعی بارکد دو بعدی بوده که اولین بار توسط یکی از مجموعه های وابسته به شرکت خودروسازی تویوتا برای رهگیری خودروها حین تولید ابداع شد. ویژگی اصلی این نوع بارکد سرعت بالای خواندن آن بوده که همین امر باعث استفاده روزافزون این نوع کدها خارج از صنعت خودرو شده است. این کدها می توانند حاوی اطلاعات متفاوتی باشند. نوشته و آدرس اینترنتی تنها نمونه ای از اطلاعات بوده که می توانند در کدهای QR قرار گیرند. برای خواندن این کدها هم کافیست یک گوشی تلفن همراه مجهز به دوربین و یک برنامه QR خوان داشته باشید. برنامه را اجرا کرده دوربین گوشی را بر روی کد می گیرید. برنامه کد را اسکن کرده و اطلاعات را از آن استخراج می کند. این برنامه نیز ابزاری جهت ایجاد کد QR برای مقاصد تجاری بوده که به شما این امکان را می دهد تا کدهای QR را با کمک لیست های از پیش تعریف شده تولید کنید. این نرم افزار با بسیاری از برنامه های معروف از جمله AutoCad و CorelDraw سازگاری کامل دارد. یکی دیگر از ویژگیهای این نرم افزار دانلود رایگان آن و عدم نیاز به فایل کرک است.

نرم افزار بارکد ساز KazQR Professional 2.04 که نسخه نهایی از این نرم افزار است را از سایت دانلود کرده وبرای اطلاعات مهم خود بارکد از نوع دوبعدی بسازید تا با گوشی دوستانتان برای باز کردن آن اقدام کنید و آنها را متحیر سازید

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی