نسخه جدید نرم افزار بهینه ساز ویندوز Glary Utilities 5.2.0.5

 

مجدد نوبت این رسیده که از سوی سایت سی تی دانلود با یک نرم افزار دیگر که برای امنیت هارد شماست در خدمت شما باشیم. نرم افزار قدرتمند Glary Utilities با آخرین نسخه خود یک امکانات شگفت آوری برای کاربران کامپیوتر فراهم کرده که بهتر است با خواندن توضیحات این نرم افزار با آنها آشنا شوید. هر چند آشنایی و تسلط بیشتر برای یک نرم افزار همیشه با کار کردن بدست می آید نه توضیح دادن. امیدوارم توضیحات بتوانند به شما در رابطه با استفاده دقیق و حساب شده از این نرم افزار برای شما بدست آید.
توسط این نرم افزار شما می توانید  هارد خود را پاک سازی و مرتب سازی کنید. حریم خصوصی در هارد برای خود ایجاد کنید و سرعت عملکرد نقل و انتقال را در هارد بالا ببرید. با این نرم افزار می توانید تعمیر خطاهای ریجستری و clutters را خودتان انجام دهید. حفاظت از فایل های شخصی و سرعت بخشیدن به اینترنت در سیستم هامل هم از دیگر کارهای این نرم افزار قوی می باشد. توسط این نرم افزار شما می توانید سیستم عامل خود را به پیشرفته ترین تنظیمات تغییر دهید. مخصوصا تازه کارها که که قدرت درک تنظیمات ویندوز را ندارند می توانند تنظیمات دستی به ویندوز اختصاص دهند.

نسخه جدید نرم افزار بهینه ساز ویندوز Glary Utilities 5.2.0.5

نسخه جدید نرم افزار بهینه ساز ویندوز Glary Utilities 5.2.0.5

نرم افزار Glary Utilities دارای یک رابط کاربری بسیار خوب است که هم کاربر تازه وارد و هم کاربر ماهر می تواند تنها با یک یا دو کلیک تنظیمات خود را به سیستم بدهد. که کاربران حرفه ای می توانند به طیف گسترده تری از تنظیمات سیستم دسترسی داشته باشند. در داشبورد این نرم افزار شما می توانید تنها با یک کلیک به قسمت تعمیر و پاکسازی اجازه پاکسازی و مرتب سازی هارد خود را بدهید که این کار باعث افزایش سرعت نقل و انتقال در هارد و همچنین ایجاد فضای خالی بیشتری در هارد می شود.

از ویژگیهای این نرم افزار می توان به :

رایگان بودن آن.

پاکسازی قسمت هرز هارد (افزایش فضای خالی در هارد).
اسکن و پاکسازی ثباتهای سیستم (ریجسترها) که در افزایش سرعت موثر است.
اصلاح خطاها در StartMenu و دسکتاپ.
بهینه سازی حافظه, و فضای دسکتاب که از فایلهای اضافه پر است.
پاک سازی تمامی ردپاهای, کوکی ها,URl های اضافی و تمامی مواردی که در اتصال به اینترنت وارد سیستم می شود.
پاک کردن فایل هایی که به هیچ عنوان نمی توانید آنها را پاک کنید و یا از بین ببرید.
مدیریت اینترنت اکسپلورر برای اضافه کردن فایرفاکس و بازگردانی تنظیمات از دست رفته آنها.
تجزیه و تحلیل دیسک و گرفتن اطلاعات جزیی فایلها و پوشه ها.
اسکن و یافتن فایل های تکراری در ه ر قسمت از هارد و پاک کردن آنها جهت باز شدن فضای خالی از فایل های دوگانه موجود.
یافتن و حذف پوشه های خالی در هر کجای ویندوز.

نسخه جدید نرم افزار بهینه ساز ویندوز Glary Utilities 5.2.0.5

نسخه جدید نرم افزار بهینه ساز ویندوز Glary Utilities 5.2.0.5

نسخه جدید نرم افزار بهینه ساز ویندوز Glary Utilities 5.2.0.5 می تواند برای شما در مرتب سازی  تمیز کردن سیستم عاملتان خیلی کمک کند. با خیالی راحت تمامی فایل ها, پوشه ها, کوکی ها و کل اضافات دیگر را از سیستم خود پاک کنید. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید و از آن نهایت استفاده فنی را ببرید.

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی