نسخه جدید نرم افزار ضبط و رکورد صدا Audio Record Wizard 6.99

 

گاهی اوقات برای ما نیازی پیش میاد که نرم افزاری داشته باشیم تا بتوانیم صدای خودمان یا اطرافیانمان را ضبط یا همان رکورد کنیم. این امکان در اکثر گوشیهای امروزه وجود دارد. اما وجود چنین نرم افزاری در سیستم های کامپیوتری شاید کم باشد. امروز در سایت سی تی دانلود یک نرم افزار خوب برای رکورد صدا آماده کرده ایم.

نسخه جدید نرم افزار ضبط و رکورد صدا Audio Record Wizard 6

نسخه جدید نرم افزار ضبط و رکورد صدا Audio Record Wizard 6

نرم افزار قوی Audio Record Wizard با نسخه جدید ابزاری جهت ضبط صدا که تمامی ویژگیهای یک ضبط حرفه ای را به همراه پشتیبانی از فرمت MP3 برای شما فراهم کرده است. این برنامه برای کار کردن مستقیم با Sound Card طراحی شده و شما قادر خواهید بود تا تقریباً تمامی صداها را از روی کارت صدا با کیفیتی خوب ضبط کنید. همچنین شما می توانید اقدام به ضبط صدا از میکروفن, ضبط صدا از دستگاههای Line-in و ضبط صدای در حال پخش از برنامه های کریردی تحت ویندوز شامل Winamp, Windows Media Player, JetAudio و سایر پخش کننده های صوتی و تصیویری کنید. شاید نرم افزار فوق برای ضبط صدا در آهنگسازی حرفه ای مناسب نباشد اما می تواند در آهنگسازی آماتور خیلی از نیازهای شما را برطرف کند. نرم افزار قوی داشتن موجب خواهد شما در رابطه با کاری به هیچ وجه دارای محدودیت نباشید. مخصوصا که این نرم افزار با دانلود رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.


دانلود نرم افزار Audio Record Wizard 6.99 می تواند به شما در خیلی از موارد حتی برداشتن آهنگی برای زنگ موبایل از روی موسیقی تیتراژ یا موسیقی متن کمک کند. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید و نهایت لذت را ببرید.

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی