نسخه جدید نرم افزار Daum PotPlayer 1.6.47995 نسخه ۳۲ و ۶۴ بیت

 

امروز در سایت سی تی دانلود به حالت سورپرایز شما, می خواهیم یک پخش کننده قوی صوتی و تصویری با دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی و با کنترل دقیق برای شما معرفی کنیم. این نرم افزار قوی یک پخش کننده با پوسته سفارشی است که با آن شما به یک دنیای جدید از رسانه های پخش کننده وارد می شوید که فقط با نصب خود نرم افزار همه چیز را در دسترس دارید و دیگر نیاز به دریافت و نصب کدک ندارید.

نسخه جدید نرم افزار Daum PotPlayer 1.6.47995 نسخه 32 و 64 بیت

نسخه جدید نرم افزار Daum PotPlayer 1.6.47995 نسخه ۳۲ و ۶۴ بیت

نرم افزار Daum PotPlayer علاوه بر پخش جداگانه می تواند با خیلی از دستگاههای پخش مانند : دوربین های عکاسی و فیلم برداری, دستگاه پخش DVD, تلویزیون دیجیتالل و آنالوگ و انواع دستگاههای دیجیتال و آنالوگ سازگاری کامل داشته باشد و از آنها هم فیلم یا موسیقی مورد نظر شمکا را هم با کیفیت خیلی بالا پخش کند. این نرم افزار با دانلود رایگان با سفارشی سازی همراه هسا, یعنی شما می توانید در حین استفاده از آن از امکانات کیفیت رنگ و تصویر, زیر نویس, کیفیت صدا, تنظیمات پخش وخیلی از تنظیمات آن را سفارشی یا همان شخصی سازی کنید.


رابط کاربری خیلی ساده با کارایی بسیار بالا و دارای منوهای کاربردی و به درد بخور یکی دیگر از ویژگیهای این نرم افزار بسیار پرکاربرد در امر رسانه می باشد.
رایگان بودن Daum PotPlayer, قابلیت پخش همه فرمتهای صوتی و تصویری و فرمتهایی که شما خودتان ساخته اید (مثلا فرمت تبدیل عکس به فیلم), بسیار سریع و خیلی سبک, استفاده از میانبرهای ویندوز در آن بطور مستقیم, مانند زوم, Pause, Play و خیلی از موارد دیگر, پشتیبانی از زیر نویس از جمله SAA و ASS و همچنین زیرنویسهای جاسازی شده در MKV, MOV, MP4, OGM و فایل های ۳GP, انتخاب پوسته دلخواه, فیلتر تصویر و صدا برای بالا بردن کیفیت, اکولایزر صوتی و اکولایزر تصویری که به کاربران امکان می دهد تا کیفیت تصویر و کنتراست را بالا ببرند, و خیلی از تنظیمات منحصربفرد دیگر که از ویژگیهای این نرم افزار می باشد.

نسخه جدید نرم افزار Daum PotPlayer 1.6.47995 نسخه 32 و 64 بیت

نسخه جدید نرم افزار Daum PotPlayer 1.6.47995 نسخه ۳۲ و ۶۴ بیت

پخش کننده Daum PotPlayer 1.6.47995 در دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی به بازار عرضه شده که می توانید هر دو نسخه را از سایت دانلود کنید و بدون نیاز به کرک و یا ریجستر کردن خاصی از آن استفاده کنید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی ۳۲ بیتی

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی ۶۴ بیتی