نسخه جدید نرم افزار IP یاب حرفه ای IPNetInfo 1.55

 

شاید شما به دنبال دانلود نرم افزا خوب هستید تا بتوانید یک فرد که برای شما ایمیل یا در سایت و وبلاگ شما نظری داده را بشناسید. سایت سی تی دانلود یک نرم افزار خوب و کم حجمی را برای شما معرفی کرده است. این برنامه کم حجم به شما امکان می دهد تا به آسانی اطلاعاتی در مورد آدرس IP از قبیل صاحب آدرس, نام کشور, بازه آدرس, مشخصات تماس و غیره را به دست آورید.

 

نسخه جدید نرم افزار IP یاب حرفه ای IPNetInfo 1.55

نسخه جدید نرم افزار IP یاب حرفه ای IPNetInfo 1.55

جهت پیدا کردن اصلست نامه های ناخواسته می توانید عنوان آن را در این نرم افزار وارد نمایید تا برنامه بصورت خودکار تمامی آدرس های ip را پیدا نموده و اطلاعات مرتبط با آن را در اختیارتان قرار دهد. اطلاعات آدرس ip توسط ارسال درخواست به سرور Whois ARIN بازیابی می شود. چنانچه سرور یاد شده اطلاعاتی از آدرس IP داده شده بازنگرداند درخواست دوم به سرورهای دیگری از جمله RIPE, APNIC, و LACNIC ارسال خواهد شد. پس از بازیابی اطلاعات IP Address برنامه اطلاعات رکورد Whois را چک کرده و آن را در یک جدول نمایش می دهد.


توسط نرم افزار قوی IPNetInfo که با دانلود رایگان در اختیار شما قرار گرفته است می توانید مزاحمان نظرات سایت خود را نیز بیابید. نرم افزار فوق  را از سایت دانلود کنید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود